ŞİRKET PROFİLİ
ŞİRKET PROFİLİ

ANT Lojistik, sektör tecrübeleri yirmi yılı aşan yöneticileri tarafından 2008 yılında sınırlı büyüklükte tır filosu ve müşteri ağı ile devralınmış; yöneticilerin deneyim ve önderliğinde bugünkü gücüne hızla ulaşmıştır. Bu süre zarfında ileri teknoloji ürünü tırlara yatırım yaparak filosunu genişleten ANT, filo büyüklüğünü 220 özmal tıra çıkarmıştır. Aynı zamanda, müşteri ağını otomobil üreticileri, distribütörleri, bayileri ve araç kiralama firmalarını kapsayacak şekilde genişletmiştir. ANT Lojistik, bugün itibariyle üstün fiziki şartlardaki gümrüklü-gümrüksüz antreposu ve konusunda uzman personeli ile araç lojistiğinin her alanında hizmet vermeye başlamıştır.

 

ANT Lojistik, yönetim kadrosunun stratejik büyüme planları doğrultusunda ilk etapta Türkiye üzerinden Azerbaycan, Gürcistan, İran başta olmak üzere komşu ülkelere giden transit ticarette önemli bir yer edinmiştir. Bu vizyonla, söz konusu pazarlarda güçlü müşteri ağları kuran ANT, özellikle Kafkas bölgesinde edindiği %60-70 düzeyinde pazar payları ile hedeflediği hacme ve tanınırlığa ulaşmıştır. Filosunu düzenli olarak teknolojinin son ürünü, yükleme faktörü yüksek yeni tırlarla genişleten ve geliştiren firma, lojistik sektöründeki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip edip müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

 

ANT, uzun vadeli müşteri ilişkilerinin ve kaliteli hizmetin öneminin bilincinde olarak üstlendiği her türlü lojistik görevinde bu anlayışla hareket etmektedir. Firma, gerçekleştirdiği istikrarlı büyümesini ve edindiği güvenilir tedarikçi imajını kurduğu güçlü müşteri ilişkilerine ve titiz hizmet anlayışına borçludur.